Happy Racing

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 206,5 MB
  • Sürüm 2.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Playgendary
Happy Racing, iOS akıllı cep telefonunuza indireceğiniz renkli bir mobil oyundur.

Happy Racing, son zamanların en beğenilen arcade oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Gerek grafikleri, gerek oyuncuları ve bunun yanı sıra gelişmiş platformu sayesinde Happy Racing mobil oyununda saatlerce heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Oyunu oynamak için ilk yapacağınız iş iOS akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmektir. 

Daha sonra oyun karakterinizi ve yarışacağınız aracı seçmek kalıyor. Bu işlemleri tamamladığınız taktirde esas mesela başlıyor. Başarılı bir şekilde tamamlamaya çalışacağınız oyun platformu size bir çok alan sunuyor. Aracınızı geliştirin, platforma geçin ve engelleri aşarak bitiş çizgisine kadar ulaşmaya çalışın. 

Oyunda tek bir seviye üzerinde yer almak yerine birden fazla seviyenin tadını çıkartın. Her seviyeyi başarı ile sonuçlandırdığınız snda bir diğerine geçmeye hak kazanacaksınız. Çılgın yarışçılar arasından seçiminizi yapın, gelişmiş oyun platformundan başarı ile geçin ve kazanın. 

Her kazandığınız başarı doğrultusunda farklı ödüller kazanacaksınız. Bu ödüller ile aracınızı geliştirecek ögeler elde edebilirsiniz. Bu size yarışmaları kazanmak için olanak sağlayacaktır. Tek oyunculu modu tercih edin, başarı listesinde zirveye çıkın, yeni karakterlerin ve yeni seviyelerin kilitlerini açıp Happy Racing mobil oyununda başarılı bir deneyim yaşayın. Bu oyunda heyecan asla eksik olmayacak, hazır olun. 

Happy Racing indir