Happy Racing

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm 2.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Playgendary
Gelişmiş oyun grafiklerine sahip olan Happy Racing mobil oyununda el becerinizi kullanın.

Son zamanların en eğlenceli mobil oyunu seçilen Happy Racing ile akıllı cihazlarınızda eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Oyunu oynamak için akıllı cihazlarınızda büyük alanlar yaratmanıza gerek yoktur. Çünkü oyunun boyutu oldukça küçüktür ve akıllı cihazınızda büyük alanlar açmanız gerekmez. 

Happy Racing, her türlü aracı kullanarak tüm yollarla bitiş çizgisine ulaşmaya çalışacağınız çılgın karakterleri yönlendireceksiniz. Karakterleri kendi yaratıcılık seviyenize göre şekillendirebilir, oyunun platformunda hızlı ve başarılı bir yol izleyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz tüm oyun teması özenle hazırlanmış olup oyuncuları tatmin edecek kıvamdadır.

Kullanacağınız otomobiller gelişmiş düzeyde olup platformu tamamlamanız doğrultusunda size yardımcı olacaktır. Kazasız bir şekilde platformu tamamlayın, engelleri aşarak bitiş çizgisine yaklaşmaya bir adım daha atmış olun. Zorlu fakat eğlencesi bol bir mobil oyun olan Happy Racing sayesinde akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Aşmanız gereken 140 gelişmiş oyun seviyesinin yer aldığı Happy Racing mobil oyununda kullanışlı kontrol düğmelerini değerlendirebilirsiniz. Grafiksel tasarımı oldukça başarılı olan Happy Racing arcade oyununda her bir oyun seviyesinde farklı oyun aracı ile oynayacaksınız. Kazanmak için durmadan ilerleyecek ve platformu başarı ile sonuçlandırmak için elinizden gelen tüm çabayı göstereceksiniz. Oyunu oynamak için Android  cihazınıza indirmeniz yeterli olacaktır. 

 

Happy Racing indir